Praca: Specjalista ds. promocji i zamówień publicznych

–ogłoszenie archiwalne–

Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich ogłasza nabór
na stanowisko: Specjalista ds. promocji i zamówień publicznych

Termin rozpoczęcia pracy: luty/marzec 2018

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe magisterskie,
  • praktyczna znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • doświadczenie w pracy w kulturze i organizacji koncertów, wernisaży, spektakli,
  • znajomość branży i kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i planowanie imprez kulturalnych, wydarzeń rozrywkowych i edukacyjnych,
  • kontakt z artystami, negocjacje z menedżerami,
  • kontakt z mediami,
  • promocja wydarzeń centrum kultury
  • umiejętność sporządzania raportów, analiz,
  • odpowiedzialność za szacowanie wartości zamówień publicznych,
  • prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas zastępstwa,
  • wymiar czasu pracy: pełny etat,
  • świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagane dokumenty:
życiorys (CV) i list motywacyjny z oświadczeniem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Termin składania dokumentów:
Dokumenty należy złożyć do dnia 02.02.2018 roku.

Aplikację należy przesłać:
pocztą elektroniczną na adres:
lub
pocztą tradycyjną na adres:
Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich
Dworcowa 23
47-100 Strzelce Opolskie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.