Rozkład jazdy „Kulturalny autobus”

ROZKŁAD JAZDY 

ZGODNIE Z ORGANIZOWANYMI WYDARZENIAMI W RAMACH PROJEKTU „KULTURALNY AUTOBUS”

 

  1. 31 LIPCA 2020 r., godz. 21.00 – Spektakl muzyczno-taneczny pn.: „ŻYWIOŁY”, stanowiący wspomnienie o Nocy Świętojańskiej

TRASY

I TRASA 

II TRASA 

III TRASA 

IV TRASA 

V TRASA 

20:00 Sieroniowice

20:05 Nogowczyce

20:10 Jaryszów

20:20 Ujazd

20:25 Stary Ujazd

20:30 Zimna Wódka

20:35 Olszowa

20:50 Strzelce Opolskie PCK

19:55 Borycz

20:00 Krośnica

20:10 Izbicko

20:15 Otmice

20:25 Siedlec

20:30 Poznowice

20:50 Strzelce Opolskie PCK

19:40 Kielcza

19:50 Żędowice

19:55 Zawadzkie

20:05 Wierchlesie

20:10 Piotrówka

20:15 Barut

20:20 Jemielnica

20:30 Centawa

20:50 Strzelce Opolskie  PCK

19:35 Grodzisko

19:40 Kadłub

19:45 Spórok

19:50 Staniszcze Małe

20:00 Staniszcze Wielkie

20:05 Kolonowskie 

20:25 Osiek

20:35 Jędrynie

20:40 Rozmierka

20:50 Strzelce Opolskie PCK

19:30 Zalesie Śl.

19:50 Raszowa

20:00 Leśnica

20:15 Góra Św. Anny

20:25 Kadłubiec

20:35 Dolna 

20:50 Strzelce Opolskie PCK

21:00 – GODZINA WYDARZENIA

 

  1. 30 SIERPNIA 2020 r., godz. 17.00 – Koncert Natalii Kukulskiej 

TRASY

I TRASA 

II TRASA 

III TRASA 

IV TRASA 

V TRASA

16:00 Sieroniowice

16:05 Nogowczyce

16:10 Jaryszów

16:20 Ujazd

16:25 Stary Ujazd

16:30 Zimna Wódka

16:35 Olszowa

16:50 Strzelce Opolskie PCK

15:55 Borycz

16:00 Krośnica

16:10 Izbicko

16:15 Otmice

16:25 Siedlec

16:30 Poznowice

16:50 Strzelce Opolskie PCK

15:40 Kielcza

15:50 Żędowice

15:55 Zawadzkie

16:05 Wierchlesie

16:10 Piotrówka

16:15 Barut

16:20 Jemielnica

16:30 Centawa

16:50 Strzelce Opolskie  PCK

15:40 Grodzisko

15:35 Kadłub

15:40 Spórok

15:45 Staniszcze Małe

15:55 Staniszcze Wielkie

16:00 Kolonowskie 

16:20 Osiek

16:35 Jędrynie

16:40 Rozmierka

16:50 Strzelce Opolskie PCK

15:30 Zalesie Śl.

15:50 Raszowa

16:00 Leśnica

16:15 Góra Św. Anny

16:25 Kadłubiec

16:35 Dolna 

16:50 Strzelce Opolskie PCK

17:00 – GODZINA WYDARZENIA

 

  1. 17 WRZEŚNIA 2020 r., godz. 11.00 – Spektakl uliczny pn.: „Baśniowa podróż klaunów”

TRASY

I TRASA 

II TRASA 

III TRASA 

IV TRASA 

V TRASA 

10:00 Sieroniowice

10:05 Nogowczyce

10:10 Jaryszów

10:20 Ujazd

10:25 Stary Ujazd

10:30 Zimna Wódka

10:35 Olszowa

10:50 Strzelce Opolskie PCK

9:55 Borycz

10:00 Krośnica

10:10 Izbicko

10:15 Otmice

10:25 Siedlec

10:30 Poznowice

10:50 Strzelce Opolskie PCK

9:40 Kielcza

9:50 Żędowice

9:55 Zawadzkie

10:05 Wierchlesie

10:10 Piotrówka

10:15 Barut

10:20 Jemielnica

10:35 Centawa

10:50 Strzelce Opolskie  PCK

9:40 Grodzisko

9:45 Kadłub

9:50 Spórok

9:55 Staniszcze Małe

10:05 Staniszcze Wielkie

10:10 Kolonowskie 

10:30 Osiek

10:35 Jędrynie

10:40 Rozmierka

10:50 Strzelce Opolskie PCK

9:30 Zalesie Śl.

9:50 Raszowa

10:00 Leśnica

10:15 Góra Św. Anny

10:25 Kadłubiec

10:35 Dolna 

10:50 Strzelce Opolskie PCK

11:00 – GODZINA WYDARZENIA

 

  1. 24 PAŹDZIERNIKA 2020 r., godz. 17.00 –Spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem pn.: „Kultura czeska, moja laska nebeska”

TRASY

I TRASA 

II TRASA 

III TRASA

IV TRASA 

V TRASA

16:00 Sieroniowice

16:05 Nogowczyce

16:10 Jaryszów

16:20 Ujazd

16:25 Stary Ujazd

16:30 Zimna Wódka

16:35 Olszowa

16:50 Strzelce Opolskie PCK

15:55 Borycz

16:00 Krośnica

16:10 Izbicko

16:15 Otmice

16:25 Siedlec

16:30 Poznowice

16:50 Strzelce Opolskie PCK

15:40 Kielcza

15:50 Żędowice

15:55 Zawadzkie

16:05 Wierchlesie

16:10 Piotrówka

16:15 Barut

16:20 Jemielnica

16:30 Centawa

16:50 Strzelce Opolskie  PCK

15:40 Grodzisko

15:35 Kadłub

15:40 Spórok

15:45 Staniszcze Małe

15:55 Staniszcze Wielkie

16:00 Kolonowskie 

16:20 Osiek

16:35 Jędrynie

16:40 Rozmierka

16:50 Strzelce Opolskie PCK

15:30 Zalesie Śl.

15:50 Raszowa

16:00 Leśnica

16:15 Góra Św. Anny

16:25 Kadłubiec

16:35 Dolna 

16:50 Strzelce Opolskie PCK

17:00 – GODZINA WYDARZENIA

 

  1. Do przejazdu autobusem uprawnione są wyłącznie osoby posiadające wejściówkę na wydarzenie.
  2. Możliwość przejazdu autobusem do Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich wyłącznie po uprzedniej rezerwacji miejsc/a w Dziale promocji PCK, 77 412 30 13. Ilość miejsc ograniczona.
  3. W autobusach obowiązują maseczki ochronne.
  4. Autobusy będą zatrzymywały się na głównych przystankach PKS (przy głównej ulicy) w danych miejscowościach.
Skip to content