Serdecznie dziękujemy klasie 3 z PSP nr 7 za ten wyjątkowy, bo pożegnalny i zamykający edycję spacer. Wasza energia była niesamowita!
Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz uczestnikom naszych dotychczasowych wydarzeń życzymy:
- bezpiecznych i słonecznych wakacji,
- udanego, pełnego przygód wypoczynku,
- powrotu do szkoły z zupełnie nową dawką energii!
A co przed nami?
A co przed nami?
Bądźcie czujni i śledźcie nas na bieżąco! Wakacje dopiero się zaczynają, a my przygotowaliśmy dla Was prawdziwą moc atrakcji! Aby niczego nie przegapić, koniecznie zaglądajcie na naszą stronę internetową oraz uważnie obserwujcie nasze media społecznościowe. Tegoroczne lato z kulturą będzie pełne niespodzianek!

























