To już ostatnia szansa na zwiedzenie wystawy pn. „Diamentowa pasja Ani”
Przez cały czerwiec nasi czytelnicy mieli okazję podziwiać niezwykłe prace Ani Marek, uczennicy szkoły ZPO Qsemka ze Strzelec Opolskich. Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem i wzbudza wiele pozytywnych emocji.
Serdecznie dziękujemy Ani za udostępnienie swoich prac i podzielenie się z nami swoim hobby.
Dziękujemy również wszystkim odwiedzającym za liczne słowa uznania i pochwały, które zostały przekazane już Ani. Wasze miłe komentarze sprawiły jej ogromną radość oraz dodały motywacji do dalszego rozwijania talentu i tworzenia kolejnych wyjątkowych dzieł.
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć wystawy, nie zwlekajcie, czerwiec dobiega końca, a wraz z nim możliwość obejrzenia tej wyjątkowej ekspozycji.
Zapraszamy!

























